A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство "Ладижинська міська лікарня" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області

Терапевтичне відділення №2

ТЕРАПЕВТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №2

За здоров’ям – до нас

Терапевтичне відділення – один з провідних підрозділів Ладижинської міської лікарні, в якому проводиться лікування пацієнтів з гострою терапевтичною патологією та пацієнтів із загостренням хронічних захворювань. Терапевтичне відділення №2 розраховане на 25 ліжок, в тому числі 5 ліжок-неврологічного профілю та 20 ліжок-терапевтичного профілю. У відділенні наразі працює 3 лікаря, 5 медичних сестер та молодший медичний персонал.

Надаючи кваліфіковану цілодобову допомогу, в тому числі у нічну пору доби: лабораторні дослідження, рентгенографію та УЗД обстеження, внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, спостереження медичним персоналом, а при потребі черговим лікарем, віддані своїй справі медичні працівники терапевтичного відділення докладають максимум зусиль для надання якісної медичної допомоги жителям Ладижинської та інших суміжних територіальних громад.

Протягом 6-ти місяців у терапевтичному відділенні, яке розраховане на 25 ліжок, лікувалось в середньому 500 хворих з Ладижинської територіальної громади, прилеглих міст, селищ та жителів інших регіонів України. Працюють 2 лікаря терапевта з вищою та першою кваліфікаційною категорією, лікар-кардіолог, 5 сестер медичних стаціонару (палатних), сестра медична стаціонару (процедурна), 5 молодших медичних сестер (палатних), сестра медична старша, працівник з господарської діяльності ЗОЗ. В відділення госпіталізуються хворі, направлені сімейними лікарями, лікарями поліклініки та іншими відділеннями. Тут вони проходять обстеження, проводиться діагностика хвороб, призначається лікування. В терапії лікуються хворі з гострими і хронічними захворюваннями органів дихання, серцево – судинної, шлунково-кишкової, сечо – статевої та ендокринної систем. Надається допомога хворим з онкозахворюваннями. В терапевтичному відділені хворі консультуються лікарями: хірургом, окулістом, неврологом, гінекологом, направляються на обстеження в обласні заклади.


 

ЛІКАРІ ТЕРАПЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ №2:

КОЛІСНІЧЕНКО Людмила Миколаївна – завідуюча відділенням, лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

КУЛЕША Петро Олексійович - лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

ШУБРАТ Анастасія Віталіївна – лікар-кардіолог

ТРОЙНО Олег Іванович – лікар-нарколог


 


 

 

 

 

 

 

Сестра медична старша – ГУБРІЙ Павлина Анатоліївна


 


 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень