A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство "Ладижинська міська лікарня" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області

Історія закладу

В Ладижині організація охорони здоров`я прослідковується з 1902р., коли була відкрита земська лікарня.
Першим лікарем був Матросов С.А. В подальшому в пам`яті людей збереглись прізвища лікарів, які внесли свій вклад в справу охорони здоров`я населення, це: Худяков, Гальперін, Фербульова, Бертош, Абрамов, Корнієнко, Грушко, Василенко. До будівництва Ладижинської ДРЕС населення міста обслуговувалося дільничною лікарнею, яка знаходилась в пристосованих приміщеннях, без централізованого тепло- та водопостачання. 
В 1973р. в березні була відкрита міська лікарня в новозбудованому медичному комплексі, де було розгорнуто стаціонар на 210 ліжок, поліклініка на 250 відвідувань в зміну, відділення швидкої допомоги та інші необхідні допоміжні служби.
В 1980 році було збудовано нове приміщення для відділення швидкої допомоги, що дало можливість покращити умови його роботи, та розгорнути повноцінне стоматологічне відділення з зубопротезною службою.
В 1987 році здано в експлуатацію 4-х поверховий корпус, де розгорнули терапевтичне, неврологічне, дитяче відділення, відділення інтенсивної терапії та реанімації. За рахунокцьогобулиприведені у відповідність до санітарно-гігієнічних норм умовиперебуванняхворих, додатковорозгорнутінеобхіднікабінети.
В дев`яностих роках, в зв`язку зі змінами умов фінансування, кількість ліжок була зменшена до 150, тому для забезпечення потреби населення в стаціонарному лікуванні, було розгорнуто денний стаціонар при поліклініці на 60 ліжок. 
З 1991р. в Ладижині створено Міське територіальне медичне обєднання, що складалось із стаціонару на 120 ліжок, який включав хірургічне, терапевтичне, неврологічне, пологове, гінекологічне, інфекційне, педіатричне, реанімаційне відділення, денний стаціонар поліклініки на 60 ліжок, поліклініка на 240 відвідувань в зміну, дитяча консультація на 50 відвідувань в зміну, відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, стоматологічне відділення та зубопротезна лабораторія, клінічна та бактеріологічна лабораторії, підрозділи функціональної діагностики,  господарчі та інші служби. 
В різні роки головними лікарями були з 1973р. Забужанський А.А., з 1991р. Яценко І.І., з 2011р. по 2017р. Альчук Д.П.
З метою наближення медичної допомоги населенню старої частини міста в 2002 році, після реконструкції приміщень адміністративного корпусу колгоспу, було відкрито відділення сімейної медицини де працювали 2 лікаря і створені всі необхідні кабінети (лабораторія, оглядовий, процедурний, фізіотерапевтичний кабінет, денний стаціонар)та окремо ФАП с.Лукашівки, медпункт сел.Губник. В місті розміщено 3 лікарські здоров пункти підприємств, медичні пункти в середніх школах, аграрному коледжі та дитячих дошкільних закладах.
Рішенням15 сесії 7 скликання Ладижинської міської ради №481від 17.11.2017року Ладижинське МТМО ліквідовано. Відділення швидкої допомоги перейшло в підпорядкування Гайсинської станції екстреної медичної допомоги. Створено Комунальне підприємство Ладижинський міський центр первинної медико санітарної допомоги та Комунальне підприємство «Ладижинська міська лікарня» Ладижинської міської ради. З моменту створення колектив Ладижинської міської лікарні очолює Клименко Віталій Миколайович.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень