День донора
Дата: 17.11.2025 15:18
Кількість переглядів: 131
18 листопада 2025 року КП "Ладижинська міська лікарня" разом із КНП "Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної ради” проводитимуть День донора.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.
Забір крові відбуватиметься в укритті лікарні з 9:00.
При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.
Долучайтесь до цієї благородної справи, адже крапля крові рятує життя!






