A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство "Ладижинська міська лікарня" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області

Реабілітаційний центр

Дата: 29.11.2023 12:00
Кількість переглядів: 107

    

Ладижинська міська рада і компанія ДТЕК Енерго домовились про створення в Ладижині реабілітаційного центру для захисників та захисниць України, ветеранів війни та усіх мешканців громади, які потребують реабілітації.

Через повномасштабну війну значно збільшилась кількість захисників із потребами у медичній допомозі. Військові та ветерани, які повертаються до цивільного життя, потребують опори та допомоги в подоланні наслідків війни й соціалізації після повернення з фронту.

«Це дуже важлива ініціатива та гарний приклад співпраці органів місцевого самоврядування та бізнесу. Відкриття центрів реабілітації як ніколи на часі. Ми живемо в умовах повномасштабної війни, тож такі послуги найбільш затребувані. Дякую всім, хто справді розуміє, наскільки це важливо. Впевнений, що Ладижин стане гарним прикладом для інших громад. З боку обласної військової адміністрації ми надамо всю необхідну для цього підтримку», - зазначив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА.

«Щоб допомогти демобілізованим військовослужбовцям відновити здоров’я, ми вирішили відкрити в громаді реабілітаційний центр. Разом з командою працювали над цим проєктом не один день. Непросто було знайти приміщення, яке відповідало б усім нормам і вимогам реабілітаційного центру. Але завдяки підтримці, допомозі та у співпраці з керівництвом компанії ДТЕК Енерго нам вдалося це зробити», - розповів Олександр Коломієць, секретар Ладижинської міської ради. - Попереду ще багато роботи: підбір медичного персоналу, придбання обладнання, ремонт приміщень та облаштування простору центру з урахуванням вимог доступності та безбар’єрності. І в цьому міська влада Ладижина сподівається на підтримку збоку місцевого бізнесу та міжнародних благодійних організацій, адже допомога захисникам, захисницям та ветеранам є спільною метою».

Центр буде засновано на базі санаторія-профілакторія ДТЕК Ладижинської ТЕС, який компанія передає в безоплатне користування Ладижинській громаді. Також енергетики продовжать безоплатно надавати комунальні послуги для Ладижинської міської лікарні і відповідно для реабілітаційного центру на період дії військового стану.

«Створення реабілітаційного центру – значуща подія для Ладижинської громади, і ми пишаємося бути партнером в цій шляхетній справі, - зазначив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв. – Сьогодні перед владою, суспільством і бізнесом стоїть великий виклик – зробити так, щоб захисники, які повертаються з фронту додому, якнайшвидше змогли адаптуватися до цивільного життя та роботи. В ДТЕК Енерго ми вже зараз опікуємось нашими демобілізованими працівниками, готуємось до їхнього повернення на робочі місця. Розуміємо, що важливим кроком в адаптації є фізична та психологічна підтримка, а створений в Ладижині реабілітаційний центр дасть змогу ветеранам громади отримати допомогу тут і зараз, в рідному місті. Я щиро вдячний нашим партнерам за співпрацю. Разом ми можемо зробити більше і забезпечити нашим захисникам якісну допомогу і підтримку».

Приміщення майбутнього реабілітаційного центру розташоване у рекреаційній зоні. Залежно від потреб пацієнта, з ним працюватимуть за індивідуальною програмою - лікарі фізичної реабілітаційної медицини, терапевти, психологи та інші фахівці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень